$280.91
$551.00
Compare Price
You save
$270.09
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 341-60005-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 341-60005-01 Drawer Gasket
Item:
#1183448
Technical details
| Fits with Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 341-60005-01 |
| Manufacturer Part # | 341-60005-01 |
| Height | 1" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Kairak 341-60005-01 Drawer Gasket
$280.91
$551.00
You save
$270.09
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 341-60005-01 7-3/8" X 23-3/8" Gray, M 1/2" B 1-3/16" H 5/8", Dart Mount, Traulsen

