$166.68
$326.94
Compare Price
You save
$160.26
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 341-60200-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 341-60200-00 Gasket Snap In Magnetic Es 48
Item:
#1199920
Technical details
| Fits with Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 341-60200-00 |
| Manufacturer Part # | 341-60200-00 |
| Height | 2.2" |
| Width | 14.4" |
| Depth | 22.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Kairak 341-60200-00 Gasket Snap In Magnetic Es 48
$166.68
$326.94
You save
$160.26
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 341-60200-00 Gasket Snap In Magnetic Es 48