$72.32
$116.08
Compare Price
You save
$43.76
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 341-60272-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 341-60272-01 Gasket Drawer 8 3/8"x25 1/2"
Item:
#1134061
Technical details
| Fits with Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 341-60272-01 |
| Manufacturer Part # | 341-60272-01 |
| Height | 2" |
| Width | 14.25" |
| Depth | 22" |
| Weight | 1.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Kairak 341-60272-01 Gasket Drawer 8 3/8"x25 1/2"
$72.32
$116.08
You save
$43.76
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 341-60272-01 Color Gray, Material Vinyl, Width 25 1/2", 648 Mm, Height 8 3/8", 213 Mm

