$64.47
$126.44
Compare Price
You save
$61.97
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 341-60286-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 341-60286-00 Gasket Offset Door Tbc13 Easy 44.25x27x1
Item:
#1200306
Technical details
| Fits with Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 341-60286-00 |
| Manufacturer Part # | 341-60286-00 |
| Height | 4.35" |
| Width | 11.15" |
| Depth | 23.95" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Kairak 341-60286-00 Gasket Offset Door Tbc13 Easy 44.25x27x1
$64.47
$126.44
You save
$61.97
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 341-60286-00 Gasket Offset Door Tbc13 Easy 44.25x27x1


