Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 344-14732-03 Cover Hinge
Item:
#1180873
Technical details
| Fits with Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 344-14732-03 |
| Manufacturer Part # | 344-14732-03 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 344-14732-03 Hinge Cover, For Revwersible Glide Cam Lift Hinge 4-3/8" Od., 16565 16566 16567, Traulsen

