$67.32
$74.28
Compare Price
You save
$6.96
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 344-28482-00 Hinge Body
Item:
#1200314
Technical details
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 344-28482-00 |
| Manufacturer Part # | 344-28482-00 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Kairak 344-28482-00 Hinge Body
$67.32
$74.28
You save
$6.96
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 344-28482-00 Hinge Body

