Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 3500500 Gasket 21 7/8 X 23 1/8 (dart
Item:
#1202735
Technical details
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 3500500 |
| Manufacturer Part # | 3500500 |
| Height | 2.12" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 22.25" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 3500500 Gasket 21 7/8 X 23 1/8 (dart
