$101.84
$163.43
Compare Price
You save
$61.59
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 3500503
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 3500503 Gasket 21 7/8 X 15 1/2 Dart T
Item:
#1287788
Technical details
| Fits with Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 3500503 |
| Manufacturer Part # | 3500503 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Kairak 3500503 Gasket 21 7/8 X 15 1/2 Dart T
$101.84
$163.43
You save
$61.59
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 3500503 Gasket 21 7/8 X 15 1/2 Dart T