$96.74
$155.26
Compare Price
You save
$58.52
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 3500510
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 3500510 Gasket Ref 20 9/16"x22 15/16"
Item:
#1130532
Technical details
| Fits with Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 3500510 |
| Manufacturer Part # | 3500510 |
| Height | 1" |
| Width | 9" |
| Depth | 20" |
| Weight | 1.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Kairak 3500510 Gasket Ref 20 9/16"x22 15/16"
$96.74
$155.26
You save
$58.52
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 3500510 Width 22 15/16", 583 Mm, Height 20 9/16", 522 Mm, Gasket Type 4 Sided Magnetic Dart

