Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 3501001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 3501001 Gasket 20 5/8 X 23 3/8
Item:
#1497824
Technical details
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 3501001 |
| Manufacturer Part # | 3501001 |
| Height | 2.13" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 22.25" |
| Weight | 1.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 3501001 Gasket 20 5/8 X 23 3/8
