$6.97
$7.69
Compare Price
You save
$0.72
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 358-60235-00 Handknob Dial Base Danfoss Con
Item:
#1200433
Technical details
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 358-60235-00 |
| Manufacturer Part # | 358-60235-00 |
| Height | 1.6" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Kairak 358-60235-00 Handknob Dial Base Danfoss Con
$6.97
$7.69
You save
$0.72
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 358-60235-00 Handknob Dial Base Danfoss Con

