$784.11
$865.12
Compare Price
You save
$81.01
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 701-60673-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 701-60673-00 Hood
Item:
#1200523
Technical details
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 701-60673-00 |
| Manufacturer Part # | 701-60673-00 |
| Height | 2.63" |
| Width | 14.75" |
| Depth | 51.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Kairak 701-60673-00 Hood
$784.11
$865.12
You save
$81.01
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 701-60673-00 Hood

