$500.20
$551.87
Compare Price
You save
$51.67
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 701-61601-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 701-61601-00 Foot Pedal Extended Narrow Hl
Item:
#1200436
Technical details
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 701-61601-00 |
| Manufacturer Part # | 701-61601-00 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Kairak 701-61601-00 Foot Pedal Extended Narrow Hl
$500.20
$551.87
You save
$51.67
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 701-61601-00 Foot Pedal Extended Narrow Hl

