Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 701-61601-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 701-61601-01 Foot Pedal Extended Narr Ow Hr
Item:
#1200347
Technical details
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 701-61601-01 |
| Manufacturer Part # | 701-61601-01 |
| Height | 2.1" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 8.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Kairak 701-61601-01 Foot Pedal Extended Narr Ow Hr
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 701-61601-01 Foot Pedal Extended Narr Ow Hr

