$733.49
$809.28
Compare Price
You save
$75.79
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 950-60462-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak 950-60462-00 Board Relay Tbc
Item:
#1200530
Technical details
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | 950-60462-00 |
| Manufacturer Part # | 950-60462-00 |
| Height | 2.7" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 8.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Kairak 950-60462-00 Board Relay Tbc
$733.49
$809.28
You save
$75.79
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak 950-60462-00 Board Relay Tbc

