Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kairak KRK3500600 Gasket Drawer 8 3/16x29 1/16
Item:
#1130533
Technical details
| Fits with Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | KRK3500600 |
| Manufacturer Part # | KRK3500600 |
| Height | 2" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kairak KRK3500600 Color Gray, Material Santoprene, Width 29 1/2", 739 Mm, Height 8 3/16", 208 Mm, Gasket Type 4 Sided Magnetic Dart
