$186.31
$299.00
Compare Price
You save
$112.69
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kairak KRK3500825 Door Gasket 14 3/8" X 20 5/8" D/d
Item:
#1148460
Technical details
| Fits with Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | KRK3500825 |
| Manufacturer Part # | KRK3500825 |
| Height | 2" |
| Width | 5" |
| Depth | 16" |
| Weight | 0.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Kairak KRK3500825 Door Gasket 14 3/8" X 20 5/8" D/d
$186.31
$299.00
You save
$112.69
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak KRK3500825 Door Gasket 14 3/8" X 20 5/8" D/d
