Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other KRK3500850
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak KRK3500850 Gasket Door 17 13/16x21 9/16
Item:
#1178008
Technical details
| Fits with Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | KRK3500850 |
| Manufacturer Part # | KRK3500850 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 17" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kairak KRK3500850 Color Gray, Material Santoprene, Width 21 9/16", 548 Mm, Height 17 13/16", 452 Mm, Gasket Type 4 Sided Magnetic Dart
