Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Kairak KRK3501101 Gasket Door 20 7/16 X 20 1/2
| Fits with Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | KRK3501101 |
| Manufacturer Part # | KRK3501101 |
| Height | 2" |
| Width | 7" |
| Depth | 18" |
| Weight | 0.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kairak KRK3501101 Color Gray, Material Santoprene, Width 20 1/2", 521 Mm, Height 20 7/16", 519 Mm, Gasket Type 4 Sided Magnetic Dart
