Free Shipping
Free Shipping
$1,056.23
$1,280.70
Compare Price
You save
$224.47
(18%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kairak -ODVFWEN Omniflex Vac Complete
Item:
#1325394
Technical details
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | -ODVFWEN |
| Manufacturer Part # | -ODVFWEN |
| Height | 20.75" |
| Width | 26.5" |
| Depth | 33.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kairak -ODVFWEN Omniflex Vac Complete
$1,056.23
$1,280.70
You save
$224.47
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak -ODVFWEN Omniflex Vac Complete