Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Kairak SER-21461-00 Door Gasket 6 7/8" X 23 3/8"
| Fits with Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | SER-21461-00 |
| Manufacturer Part # | SER-21461-00 |
| Height | 1.75" |
| Width | 19" |
| Depth | 29" |
| Weight | 1.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kairak SER-21461-00 Door Gasket, [ 6-7/8" X 23-1/4" ] [rubber ] [ Type R], [ 5/8" Mag 13/16" Base 5/8" High, ] Grey ] [screw Mount], Traulsen

