$351.08
$688.62
Compare Price
You save
$337.54
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other SER-39667-05
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak SER-39667-05 Strip Heater 208v/1000 W
Item:
#1140616
Technical details
| Fits with Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | SER-39667-05 |
| Manufacturer Part # | SER-39667-05 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 24" |
| Weight | 1.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Kairak SER-39667-05 Strip Heater 208v/1000 W
$351.08
$688.62
You save
$337.54
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak SER-39667-05 23-3/4" Long Overall Kit With Hardware, , Element Only Ap# 342264

