Free Shipping
Free Shipping
$208.15
$334.03
Compare Price
You save
$125.88
(38%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kairak SER-60209-00 Blower Assembly
Item:
#1902993
Technical details
| Fits with Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | SER-60209-00 |
| Manufacturer Part # | SER-60209-00 |
| Height | 6" |
| Width | 14" |
| Depth | 20" |
| Weight | 10.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Kairak SER-60209-00 Blower Assembly
$208.15
$334.03
You save
$125.88
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak SER-60209-00 Blower Assembly