Free Shipping
Free Shipping
$1,319.96
$1,456.34
Compare Price
You save
$136.38
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SK-200-60140-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak SK-200-60140-01 Assembly Door Hhs A/g Hl Top H
Item:
#1200351
Technical details
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | SK-200-60140-01 |
| Manufacturer Part # | SK-200-60140-01 |
| Height | 2" |
| Width | 23" |
| Depth | 30" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Kairak SK-200-60140-01 Assembly Door Hhs A/g Hl Top H
$1,319.96
$1,456.34
You save
$136.38
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak SK-200-60140-01 Assembly Door Hhs A/g Hl Top H

