$270.29
$298.21
Compare Price
You save
$27.92
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SK-433679
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak SK-433679 Phantom Fan Motor Bracket
Item:
#1200438
Technical details
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | SK-433679 |
| Manufacturer Part # | SK-433679 |
| Height | 3.6" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Kairak SK-433679 Phantom Fan Motor Bracket
$270.29
$298.21
You save
$27.92
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak SK-433679 Phantom Fan Motor Bracket

