$415.68
$458.63
Compare Price
You save
$42.95
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SK-500-70004-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak SK-500-70004-00 Assembly Hump Cover 132 W/g
Item:
#1200522
Technical details
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | SK-500-70004-00 |
| Manufacturer Part # | SK-500-70004-00 |
| Height | 0.8" |
| Width | 14.3" |
| Depth | 28" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Kairak SK-500-70004-00 Assembly Hump Cover 132 W/g
$415.68
$458.63
You save
$42.95
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak SK-500-70004-00 Assembly Hump Cover 132 W/g

