Free Shipping
Free Shipping
$1,260.87
$1,309.31
Compare Price
You save
$48.44
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SK-DRAW-CW0000012
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kairak SK-DRAW-CW0000012 Kit Drawer Assembly Wawa Hf
Item:
#1497838
Technical details
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | SK-DRAW-CW0000012 |
| Manufacturer Part # | SK-DRAW-CW0000012 |
| Height | 25" |
| Width | 25" |
| Depth | 38" |
| Weight | 0.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kairak SK-DRAW-CW0000012 Kit Drawer Assembly Wawa Hf
$1,260.87
$1,309.31
You save
$48.44
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak SK-DRAW-CW0000012 Kit Drawer Assembly Wawa Hf