$239.48
$348.75
Compare Price
You save
$109.27
(31%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kairak -VM-UL-AWD Motor Head Assy Twist L Ock Co
Item:
#1152082
Technical details
| Manufacturer | Kairak |
|---|---|
| Model Number | -VM-UL-AWD |
| Manufacturer Part # | -VM-UL-AWD |
| Height | 15" |
| Width | 16" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 11.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kairak -VM-UL-AWD Motor Head Assy Twist L Ock Co
$239.48
$348.75
You save
$109.27
(31%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kairak -VM-UL-AWD Motor Head Assy Twist L Ock Co
