Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Kason 0218000028 Kason 10218000028 Spring Cartridge
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 0218000028 |
| Manufacturer Part # | 0218000028 |
| Height | 1.2" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kason 0218000028 Spring Cartridge, Series 217 218, For Edge Mount Hinges #26-1584 #26-3390 #26-4076, #26-4048 #26-3383 #26-3382 #26-3381

