Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 0930A00004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kason 0930A00004 Kason 10930a0004 Latch & Strike
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 0930A00004 |
| Manufacturer Part # | 0930A00004 |
| Height | 6" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 1.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kason 0930A00004 Mechanical Latch W/ Strike Polished Chrome, Offset Handle No Lock, Offset Flush To 3/8", Length 5-57/64", Width 2-3/32", Outside Screw Centers 7/8" X 1-1/2", 3 Hole Strike 2-1/16"w X 1-3/32"l X 1-3/32"h., For Series 930

