Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other -10058006002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kason -10058006002 Kason 10058006002 Strike Offset(3/4"/1 1/2" Chr)
Item:
#1325459
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | -10058006002 |
| Manufacturer Part # | -10058006002 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kason -10058006002 Kason 10058006002 Strike Offset(3/4"/1 1/2" Chr)
About this item
Product Details
Product Details
Kason -10058006002 Kason 10058006002 Strike Offset(3/4"/1 1/2" Chr)