Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 10172BC0006
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kason 10172BC0006 Kason 10172bc0006 Latch Offst Hndl
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 10172BC0006 |
| Manufacturer Part # | 10172BC0006 |
| Height | 1.25" |
| Width | 4" |
| Depth | 11" |
| Weight | 2.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kason 10172BC0006 Magnetic Latch, Curved Offset Handle With Lock & Key, Length 10-1/2", Width 1", Inside Screw Centers 4-5/8", Outside Screw Centers 5-1/4", For Series 2824 9175 172

