$37.09
$54.57
Compare Price
You save
$17.48
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kason 10213000008 Kason 0213 Offset Hinge 1 1/8 In Offset
Item:
#1888616
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 10213000008 |
| Manufacturer Part # | 10213000008 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kason 10213000008 Kason 0213 Offset Hinge 1 1/8 In Offset
$37.09
$54.57
You save
$17.48
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason 10213000008 Kason 0213 Offset Hinge 1 1/8 In Offset