Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 10486A00400
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kason 10486A00400 Kason 10486a00400 Release Inside 3 3/4
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 10486A00400 |
| Manufacturer Part # | 10486A00400 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kason 10486A00400 Kason - 10486a00400 Inside Release Glow-in-the-dark, Color Gray Cup, Includes Glow-in-the Dark Knob, Length 4-1/2" Rod 115 Mm Rod, Material(s) Plastic, Note For Doors Up To 3-3/4" Thick, Outside Diameter 7-1/4" Flange 1/2" Rod 184 Mm Flange 13 Mm Rod, Type Recessed, Steel Rod, Weight 0.914 Lb

