Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kason 10487C00600 Inside Release Lever
Item:
#1497885
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 10487C00600 |
| Manufacturer Part # | 10487C00600 |
| Height | 2.7" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kason 10487C00600 Inside Release Lever
$45.48
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason 10487C00600 Inside Release Lever
