Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kason 1055-000004 Hinge Chrome Flush
Item:
#1497887
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 1055-000004 |
| Manufacturer Part # | 1055-000004 |
| Height | 1.45" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kason 1055-000004 Hinge Chrome Flush
$701.11
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason 1055-000004 Hinge Chrome Flush