$28.01
$45.80
Compare Price
You save
$17.79
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kason 1094000025 Kason 11094000026 Hook Flush
Item:
#1136556
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 1094000025 |
| Manufacturer Part # | 1094000025 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Kason 1094000025 Kason 11094000026 Hook Flush
$28.01
$45.80
You save
$17.79
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason 1094000025 Flush Hook 1094-25, For Series 1094 & 1095, Master-bilt

