$86.47
$127.20
Compare Price
You save
$40.73
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kason 11093000008 Kason 1093 Door Closer 7/8 In To 1 5/8 In Offst
Item:
#1822391
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 11093000008 |
| Manufacturer Part # | 11093000008 |
| Height | 3.4" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 1.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kason 11093000008 Kason 1093 Door Closer 7/8 In To 1 5/8 In Offst
$86.47
$127.20
You save
$40.73
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason 11093000008 Kason 1093 Door Closer 7/8 In To 1 5/8 In Offst