Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 11094000013/ 11094000026
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kason 11094000013/ 11094000026 Kason Closer Door Concealed Flush
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 11094000013/ 11094000026 |
| Manufacturer Part # | 11094000013/ 11094000026 |
| Height | 2.25" |
| Width | 6" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 2.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kason 11094000013/ 11094000026 Height 7", 178 Mm, Type Quiet Action, Offset Flush . W/ Concealed Mounting

