Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kason 11216000014 Door Hinge Dual Adjust Able 1 5/8" Offset Poli
Item:
#1836988
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 11216000014 |
| Manufacturer Part # | 11216000014 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kason 11216000014 Door Hinge Dual Adjust Able 1 5/8" Offset Poli
$32.67
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason 11216000014 Door Hinge Dual Adjust Able 1 5/8" Offset Poli