$160.80
$236.55
Compare Price
You save
$75.75
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kason 11255000014 Hinge Flush 5 3/4"strap
Item:
#1203521
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 11255000014 |
| Manufacturer Part # | 11255000014 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Kason 11255000014 Hinge Flush 5 3/4"strap
$160.80
$236.55
You save
$75.75
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason 11255000014 Kason 11255000014 Hinge Flush 5 3/4"strap