Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kason 11804000001 Plastic Coated Globe
Item:
#1497913
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 11804000001 |
| Manufacturer Part # | 11804000001 |
| Height | 3.75" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 8.35" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kason 11804000001 Plastic Coated Globe
