Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 119670094224000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kason 119670094224000 Probe Extended
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 119670094224000 |
| Manufacturer Part # | 119670094224000 |
| Height | 2.5" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kason 119670094224000 Kason - 119670094224000 Extended Temperature Probe 20 Wire, Lead, Color Black, Length 20 Ft Wire Leads 2-1/4" Probe 240" Wire Leads 57 Mm Probe, Note Used With Digital Thermometer, Weight 0.407 Lb

