$86.76
$134.35
Compare Price
You save
$47.59
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kason 1245-000076 Kason 11245000076 Hinge 1 3/4 Ofst Camlift
Item:
#1148453
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 1245-000076 |
| Manufacturer Part # | 1245-000076 |
| Height | 3" |
| Width | 5" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Kason 1245-000076 Kason 11245000076 Hinge 1 3/4 Ofst Camlift
$86.76
$134.35
You save
$47.59
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason 1245-000076 Kason 11245000076 Hinge 1 3/4 Ofst Camlift

