Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 1248-000025
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kason 1248-000025 Hinge Chrome 1 5/8
Item:
#1497929
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 1248-000025 |
| Manufacturer Part # | 1248-000025 |
| Height | 3.45" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 12.8" |
| Weight | 3.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kason 1248-000025 Hinge Chrome 1 5/8
$133.00
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason 1248-000025 Hinge Chrome 1 5/8
