Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kason 1267-000002 Cam 98 Degree #1269
Item:
#1497934
10+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 1267-000002 |
| Manufacturer Part # | 1267-000002 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kason 1267-000002 Cam 98 Degree #1269
$2.99
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason 1267-000002 Cam 98 Degree #1269
