Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kason 170-S00008 Latch W/black Composite Straig
Item:
#1497651
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 170-S00008 |
| Manufacturer Part # | 170-S00008 |
| Height | 1.05" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Kason 170-S00008 Latch W/black Composite Straig
$238.28
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason 170-S00008 Latch W/black Composite Straig
