$87.64
$128.92
Compare Price
You save
$41.28
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kason 17001002025 Kason 67001002025 Filter Hood
Item:
#1130569
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 17001002025 |
| Manufacturer Part # | 17001002025 |
| Height | 2" |
| Width | 25" |
| Depth | 20" |
| Weight | 7.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Kason 17001002025 Kason 67001002025 Filter Hood
$87.64
$128.92
You save
$41.28
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason 17001002025 Kason 67001002025 Filter Hood

