$87.57
$128.84
Compare Price
You save
$41.27
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Kason 17001002520 Kason 67001002520 Filter Hood
Item:
#1178115
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 17001002520 |
| Manufacturer Part # | 17001002520 |
| Height | 2" |
| Width | 20" |
| Depth | 25" |
| Weight | 7.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Kason 17001002520 Kason 67001002520 Filter Hood
$87.57
$128.84
You save
$41.27
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason 17001002520 Kason 67001002520 Filter Hood

