$65.57
$96.46
Compare Price
You save
$30.89
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 17002002016
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Kason 17002002016 Kason 67002002016 Filter Baffle (20x16 Al)
Item:
#1178116
Technical details
| Manufacturer | Kason |
|---|---|
| Model Number | 17002002016 |
| Manufacturer Part # | 17002002016 |
| Height | 1" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Kason 17002002016 Kason 67002002016 Filter Baffle (20x16 Al)
$65.57
$96.46
You save
$30.89
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Kason 17002002016 Kason 67002002016 Filter Baffle (20x16 Al)
